Kaulēšanās un ietaupījumu meklēšana nav nekas slikts. Tas pat ir labi, jo mēs netērējam naudu kā sanāk, mēs pielūkojam, lai šo naudu tērētu maksimāli pareizi un izdevīgi.

Kaulēšanās ir māksla, savā ziņā, un ne visi to pieprot. Tajā pašā laikā, tas nav grūti, jo pārdevēji vēlas pārdot un cenas ir noteiktas tādas, lai dotu pārdevējam peļņu, tas nozīmē ka to var samazināt, lai apmierināti paliktu visi.

Viens no labākajiem ieteikumiem kā kaulēties ir viena pārdevēja izvēle. Ja iepirksieties vienā vietā, jums ir lielākas izredzes ne tikai nokaulēt cenu, bet arī saņemt atlaides no paša pārdevēja.

Nekad nesteidzieties, nebaidieties pajautāt, riskējiet. Tikai šādi varat kaulēties, jo pārdevējs tāpat vien reti nolaidīs cenu. Tikai jūs parādot to, ka vēlaties, bet par šādu cenu neņemsiet varat likt viņiem cenu nolaist.

Kaulēšanās ir viens no labākajiem veidiem kā ietaupīt, jo varat iepirkties lētāk kā plānots. Protams vietas izvēle kur to darīt irt ļoti svarīga. Tirgū kaulēties ir daudz vienkāršāk nekā lielveikalā kur pārdevējam ir minimāla, ja ne nekāda vara pār cenām.

Kaulējoties nedodiet pārdevējam varu, ļaujiet noprast ka ir arī citas vietas kur varat nopirkt kāroto, taču neesiet rupji vai noraidoši. Pārdevējs jums cenšas pārdot, bet jums ir jāprot nopirkt tā, lai noteikumi pie pirkšanas būtu jūsu nevis pārdevēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *