Savacard.lv piedāvā saņemt ne tikai kredītu, bet saņemt kredītkarti. Šī kredītkarte līdzinās jau ierastajām banku izsniegtajām kredītkartēm. Jums ir pieejama konkrēta kredīta summa kuru varat izmantot pēc saviem ieskatiem. Šī karte ir domāta tikai kredīta nauda, tur nav iespējams uzkrāt savus personīgos līdzekļus.

SavaCard

Mēs esam pieraduši ka kredītkartes mums izsniedz banka no kuras tad arī aizņemamies attiecīgo naudu ko tērējam, šai kartei ir nedaudz citādi. Šo karti neizsniedz banka, bet gan VIA SMS un Transactpro. Transactpro nodrošina pašu karti, bet kredītlīniju izsniedz aizdevējs VIA SMS. VIA SMS, kā daudzi jau zina, ir viens no pazīstamākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā.

Izvēloties saņemt šo karti, jūs varat saņemt kredītlīniju līdz pat 1500 Eiro apjomā. Atkarībā no tā, cik lielu naudas summu esat izņēmuši un iztērējuši, minimālais ikmēneša maksājums ir 4% no šīs summas. Jāpiemin, minimālā summa par kuru ir iespējams saņemt kredītlīniju ir 300 Eiro. attiecīgi, izvērtējot jūsu iespējas un kredītvēsturi, aizdevējs jums var piedāvāt saņemt gan maksimālo summu gan ierobežot jūsu iespējas un piedāvāt mazāku summu.

Lai varētu saņemt šo karti, jums ir jāiesniedz pieteikums aizdevēja mājas lapā. Papildus pieteikuma anketas aizpildīšanai, līdzīgi kā ātrajos kredītos, jums ir jāveic vienreizējs, viena Eiro centa pārskaitījums, šādā veidā apliecinot savus datus un piekrītot līguma noteikumiem, paralēli, jūs arī atļaujat aizdevējam saņemt izziņu no VSAA par jūsu ienākumiem. Veiksmīgas reģistrācijas un aizdevuma apstiprinājuma gadījumā, jūs jau dažu minūšu laikā saņemsiet apstiprinājumu. Tālāk, jums atliek tikai gaidīt kad tiks piegādāta jūsu jaunā kredītkarte. Šī piegāde notiek divu dienu laikā.

SAVACard kredītlīnijas kredītkarte ar kredītlimitu

Kredītlīnijas atmaksa notiek saskaņā ar grafiku un rēķinu kuru saņemat katru mēnesi. Atkarībā no iztērētā, jums tiks norādīts minimālais maksājums kurš jums ir jāveic līdz noteiktajam datumam. Protams, jūs varat maksāt arī vairāk, šādi jūs segsiet atmaksājamo summu ātrāk un ietaupīsiet izdevumus uz procentu maksājumiem. Minimālais ikmēneša maksājums ir 20 Eiro vai, jau minētie, 4% no kopējās summas. Pati kartes noformēšana un piegāde ir bezmaksas pakalpojums. Lietojot kredītlīniju, jūsu izmaksas būs 0,25% dienā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *