Moneza.lv ir jauna un strauji progresējoša aizdevumu izsniegšanas platforma, kuru izveidojies populārais un uzticību guvušais nebanku kreditētājs Opencredit.

Atšķirībā no citiem aizdevējiem, Moneza.lv piedāvā ļoti plašu pieejamo aizdevumu summu un atmaksas termiņu diapazonu. Piesakoties aizdevumam, ikviens var izvēlēties aizdevuma summu no 50 līdz pat 3000 eiro ar aizdevuma atmaksas termiņu no 61 dienas līdz 36 mēnešiem jeb 3 gadiem.

Moneza

Pateicoties piedāvātajiem atmaksas termiņa garumiem, pats aizdevējs savu piedāvājumu pozicionē, kā lēno kredītu, kuru iespējams atmaksāt nesteidzoties un bez liekiem uztraukumiem. 61 dienu ilgs atmaksas termiņš mikrokredītam jeb ātrajam kredītam ir visai liels retums, taču tas sniedz patiešām unikālu iespēju aizņemties bez liekām šaubām, par to, ka kredītu nepaspēsiet atdot laikus, turklāt izvēloties divus mēnešus ilgo atmaksas termiņu, pirmo aizdevumu iespējams saņemt pilnībā bez procentu maksas.

Moneza.lv pirmais kredīts bez pār maksas, tiek izsniegts aizdevēja jaunajiem klientiem, kuri no Moneza.lv aizņemas pirmo reizi. Kredīts pieejams Jūsu izvēlētajā apjomā, un ir jāatgriež 61 dienas laikā, kopš aizdevuma izsniegšanas brīža. Pirmais kredīts bez maksas, sniedz lielisku iespēju izdevīgi un bez liekā izmaksām atrisināt finansiālās grūtības, apmaksāt saņemtos pakalpojumus vai iegādāties kādu sen kārotu lietu, kuras vērtību nevarat atļauties segt ar viena maksājuma palīdzību.

Lai gan šī aizdevēja kredīta atmaksas termiņi ļauj kredītsaistībām pieiet lēni un bez liekas steigas, aizdevuma noformēšana un izsniegšana notiek pavisam raiti un nebūt neaizņem daudz laika.

Pieteikties aizdevumam iespējams tepat internetā, aizpildot nelielu pieteikuma anketu, kurā jānorāda:

  • Personas kods,
  • Pašreizējais nodarbinātības status,
  • Ikmēneša ienākumu apjoms,
  • Vai ir maksājumi par citām kredītsaistībām,
  • Kontaktinformācija (tālruņa numurs u e-pasta adrese)

Pēc anketas aizpildīšanas atliek vien veikt sevis identificēšanu, pārskaitot aizdevējam 1 centu no sava bankas konta un gaidīt atbildi par aizdevuma pieprasījuma apstiprināšanu. Aizdevuma pieprasījumi tiek vērtēti individuāli, taču šis process neaizņem vairāk par 15 minūtēm, tāpēc jau pavisam drīz pēc identifikācijas veikšanas būsiet informēts par to vai aizdevums jums ir piešķirts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *