Kredīta aprēķinsŠobrīd Latvijā ļoti populāri ir ātrie kredīti.  Tas ir ātrs un ērts veids, kā saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus, jo visbiežāk nauda tiek izsniegta pat 15 minūšu laikā. Aizņemšanās notiek ātri, Tev nevajag kompānijā iesniegt nekādas formalitātes. Ņem vērā, ka svarīgākā būs Tava maksātspēja. Aizņemies, ja esi pilnībā pārliecināts par savu maksātspēju un ikmēneša ienākumiem, jo tieši ar tiem varēsi aizdevumu sekmīgi atmaksāt.

Ņem vērā, ka 400 eiro lielu aizdevumu var aizņemties Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji (gan pilsoņi, gan nepilsoņi). Lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešami atbilstoši ikmēneša ienākumi. Debitoram ir jābūt vismaz 18 gadus vecam. Ar labu kredītvēsturi un personīgo bankas kontu, lai varētu iesniegt pieteikumu izvēlētajā kompānijā online. Pozitīvas atbildes gadījumā – nauda klienta kontā tiek pārskaitīta 10 – 15 minūšu laikā no aizdevuma izskatīšanas brīža.

Cik izdevīgi ir aizņemties internetā?

Aizņemies 400 eiro un vairāk bez liekām raizēm. Ja esi jaunais klients un iepriekš neesi aizņēmies – Tev būs pieejams aizdevums ar 0% maksu pirmajā reizē. Ņem vērā, ka atmaksājamā summa ir tieši tāda pati, kā naudas summa, kas tikai aizdota. Viennozīmīgi tas ir pat vairāk kā izdevīgi, jo par šo pakalpojumu Tu papildus nesamaksāsi neko.

Nosacījumi aizdevuma saņemšanai

Kredīta aprēķins

Lai pieteiktos aizdevumam, jāatbilst dažām prasībām. Kredītņēmējam jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam:

  • Vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Tomēr jāņem vērā, ka liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā tiem, kuri sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu;
  • Ar regulāriem ienākumiem;
  • Ar pozitīvu kredītvēsturi.

Kredīta noformēšanai nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Vispirms reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājaslapā, apstiprini reģistrāciju, uz kredītdevēja bankas kontu pārskaitot vienu eiro centu, pēc tam vari pieteikties aizdevumam, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu. Kad tas paveikts, gaidi apstiprinājumu savā mobilajā tālrunī vai e-pastā. Ja lēmums būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā un varēsi doties uz sadzīves tehnikas veikalu pēc nepieciešamās preces.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *