Ātrie kredītiĀtrie kredīti un to vilinājums ir visapkārt – aizdevēji reklāmās sola ātru rezultātu un atbildi uz visām problēmām. Tomēr jāatceras, ka ātrie kredīti nozīmē arī atbildību.

Pirmkārt, ikviens ātrais kredīts internetā var ietekmēt kredītvēsturi. Un tieši tā ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem veiksmīgai kredītu saņemšanai turpmāk, starp citu, tas pats attiecas arī uz preču iegādāšanos līzingā. Neļauj, lai neapdomīgi paņemts ātrais kredīts internetā, traucētu saņemt aizdevumu turpmāk – varbūt kādreiz tas būs ļoti nepieciešams.

Turklāt – ja ātrais kredīts internetā netiek atmaksāts, lieta var tikt nodota parādu piedzinējiem. Un aizdevums tik un tā būs jāatdod – turklāt būs jāsedz arī parādu piedzinēja pievienotā komisijas maksa.

Aizņemšanās iespējas citur

Situācijās, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, pastāv vairākas iespējas, kā pie tiem tikt. Daudzi izvēlas tādam mērķim veidot iekrājumus, taču, ja tie nav pieejami, jāmeklē iespēja aizņemties. Viens no variantiem, kā iegūt aizdevumu, ir lombarda sniegtās iespējas. Bet jāatceras, ka lombardā kredīts tiek izsniegts pret ķīlu.

Otrs variants ir vērsties pie radiniekiem vai draugiem – viņi, visticamāk, neprasīs ne ķīlu, ne arī komisijas maksu par šo aizdevumu, kā arī nejautās par Tavu kredītvēsturi.  Tomēr jārēķinās ar to, ka var nākties sniegt skaidrojumus par to, kādam mērķim nauda vajadzīga. Turklāt, ja nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši liela, var gadīties, ka tādu aizņēmumu neviens nevar Tev piedāvāt.

Apsverot visas iespējas, daudziem laba izvēle šķiet ātrie kredīti, īpaši, ja nauda vajadzīga steidzami. Ātrie aizdevumi ir ne tikai ērti noformējami, bet pieejami arī bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Kas jāņem vērā pirms kredīta noformēšanas

Pirms noformē aizdevumu vērts padomāt par vairākiem faktoriem:

  • Aizņemies tikai tik daudz, cik varēsi atmaksāt noteiktajā laikā. Visbiežāk ātrie kredīti jāatmaksā tuvāko 30 dienu laikā;
  • Izvērtē kredīta procentu likmi. Ja vēlies , aizņemties izdevīgi, pievērs uzmanību tam, cik nāksies pārmaksāt. Nereti pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas – noteikti nepalaid garām tādu iespēju;
  • Iepazīsties ar visiem līguma nosacījumiem. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izlasi visus līguma nosacījumus, lai vēlāk nerastos lieki pārsteigumi.

Situācijas, kad jāmeklē citi risinājumi

Lai arī ātrie aizdevumi var šķist vilinošs piedāvājums, tomēr ir reizes, kad ātrais kredīts internetā nav piemērotākais risinājums. Neaizņemies, ja:

  • Nezini, kā spēsi atmaksāt kredītu. Ir svarīgi, lai Tev ir regulāri un pietiekami ikmēneša ienākumi, lai segtu kredīta atmaksu;
  • Nauda vajadzīga kāda cita kredīta atmaksai. Tas tikai radītu apburtu loku, no kura tikt ārā nav nemaz tik vienkārši.

Ātrie kredīti var kļūt par labu risinājumu, taču ļaujoties aizdevuma vilinājumam, jāatceras par atbildīgu aizņemšanos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *