Kredīta piešķiršanaAizņemties kredītu vai slīgt nabadzībā? Fakts, ka nauda, lai izdzīvotu ir svarīga, bet vai tāpēc ņemt kredītu? Ja nu vienīgi ātro kredītu bez procentu maksas, kuru var saņemt no vairākiem aizdevējiem, ja kredīts pie izvēlētā pakalpojumu sniedzēja tiek ņemts pirmo reizi. Svarīgi ir saprast, vai kredītu būs iespējams atmaksāt. Tas, ka pirmais kredīts ir bez procentu maksas nenozīmē, ka nebūs jāatmaksā. Labums ir tikai viens – pirmais kredīts būs jāatmaksā bez papildus procentiem.

Skumji, ka lielākā daļa parādnieku ir nokļuvuši tik lielos parādos, tieši tāpēc, ka centās tos atdot. Tie ir cilvēki kuri nevēlas dzīvot uz parāda, bet dzīve ir novedusi situācijā, kad aizņēmums ir vienīgā izeja. Otri ir tie, kas aizņemas ļaunprātīgi. Viņiem ir vienalga, kas notiks pēc tam. Viņi paņem naudu un neliekas ne zinis par parādu kurš turpina augt. Bet vairāk ir pirmās kategorijas cilvēku, manā uztverē.

Jautājums bija – aizņemties vai slīgt nabadzībā. Jāsaprot, ka tas var būt viens un tas pats. Iespēja aizņemties naudu vajadzības brīdī ir lieliska, bet aizņemties, ja vajadzība ir pastāvīga un nebeidzama ir sliktākais ko varat darīt. Ja jums nav skaidrs plāns kā atmaksāsiet šo aizdevumu un jums nevajadzēs jaunu, tad jūs esat riska zonā, lai iekultos lielās un ilglaicīgās parādu problēmās. Uz parāda dzīvojot, jūsu dzīve vairs nav jūsu. Jo katrs brīdis tiek veltīts domājot kā atmaksāt visu ko esat parādā. Nevarat taču mēnesi neēst, nemaksāt komunālos rēķinus, nebraukt uz darbu. Bet ir jāmeklē iespējas.

Pirms ņemt aizdevumu izvērtējiet visus, iespējamos, iznākumus. Pirms ejat pāri ielai jūs paskatieties pa labi un pa kreisi, tad dariet tā pat ar aizdevumiem. Padomājiet par nākotni, lai jums tā būtu. No nabadzības var izbēgt strādājot, aizdevums pagaidu variants.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *