NaudaPirms neilga laika esi veicis lielāku pirkumu, kam izmantoji būtisku daļu no regulārajiem ienākumiem. Mēneša beigās Tev pietrūkst brīvu naudas līdzekļu, taču palīdzību ģimenei vai draugiem lūgt nevēlies.

SMS kredīts var palīdzēt dažādās īstermiņa finanšu situācijas operatīvi un vienkārši. Vienlaikus būtiski atcerēties, ka ātrais aizdevums nederēs par risinājumu ieilgušās naudas problēmās. Tas nebūs piemērots hipotekārā kredīta vai cita ātrā kredīta atmaksai, kā arī citu ilgstošu parādu segšanai.

Lai SMS kredīts būtu atbilstošs risinājums konkrētajā situācijā un tā atmaksa nesagādātu papildu problēmas, der ņemt vērā šos četrus ieteikumus:

  • novērtē personīgos ienākumus – pirms aizņemšanās godīgi izvērtē, vai kredīta summu noteiktajā apjomā un termiņā spēsi atdot;
  • iepazīsties ar noteikumiem – uzmanīgi izpēti līguma nosacījumus un procentu likmes;
  • aizņemies vienīgi nepieciešamo summu – izvēlies, tikai tik lielu aizdevumu, kāds konkrētajā brīdī patiesi nepieciešams;
  • izvēlies izdevīgāko un nepārmaksā – salīdzini dažādo kredītdevēju piedāvājumus.

Ja vēlies aizņemties droši, svarīgi, izraudzīties uzticamu aizdevēju. Lai uzzinātu vairāk par patēriņa aizdevumu iespējām un nosacījumiem, ieskaties šeit un aizņemies pārdomāti kopā ar nebanku finanšu pakalpojumu sniedzēju SIA “VIVUS”!

Pirms piesakieties, izvērtējiet riskus

PTAC pārstāvji uzsver, ka pirms pieteikšanās pakalpojumam “SMS kredīts”, ir jāveic personīgās maksātspējas analīze, nosakot, vai aizdevums tik tiešām palīdzēs risināt aktuālos izaicinājumus finansiālajā jomā. Tāpat profesionāli kredītdevēji uzsver, ka ieteicams pārbaudīt un aprēķināt:

  • vai aizdevuma kopējās izmaksas nepārsniedz 20% – 30% no Jūsu ikmēneša ienākumu apjoma;
  • no kādiem ienākumiem saņemto aizņēmumu varēsiet atdot, jo gadījumā, ja pastāv šaubas par algas saņemšanas regularitāti, ātrais aizdevums nebūs piemērotākais veids, kā sasniegt plānotos mērķus;
  • vai pēc visu ikmēneša rēķinu (īre, komunālie maksājumi, aizdevuma pamatsumma un procentu likme utt.) apmaksas mēneša beigās ir pieejama kaut neliela naudas summa, ko var novirzīt iekrājumiem vai tēriņiem neparedzētām situācijām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *