15. April 2016 · 2 comments · Categories: Jaunumi · Tags:

Ja esi ātro aizdevumu fans, apsveicu! Tas nozīmē, ka veiksmīgi aizņemies no šī alternatīvo finanšu risinājumu veida pārstāvjiem, esi izpratis ātro kredītu būtību un saproti, kādam nolūkam tie paredzēti. Tev ir izdevies tikt galā ar šādiem nosacījumiem:

Crediton

  1. Tev lieka nauda parasti nepieciešama pavisam īsam laika sprīdim,
  2. Tu izmanto ātros aizdevumus tikai īstermiņa naudas problēmu risināšanai,
  3. Tu nekad neizmanto ātros kredītus, lai atmaksātu citus parādus,
  4. Tev vienmēr izdodas atmaksāt parādu laikā,
  5. Tu zini, ka jebkuru labu piedāvājumu var sabojāt Tava nedisciplinētība, tātad apzinies savu atbildību parāda atmaksas priekšā.

Varbūt tagad Tev noderēs uzziņa par to, kādas ir īstermiņa aizdevēju sabiedrības CreditOn lojalitātes programmas priekšrocības.

Daudzas ātro aizdevēju kompānijas piedāvā ļoti līdzīgus nosacījumus kredītu piešķiršanai. Tādēļ, ja Tev ir īstermiņa finanšu problēmas, ir vērts tos salīdzināt. Firmu piedāvājumā var būt īpašas akcijas, izdevīgi noteikumi pastāvīgajiem klientiem – sadarbības gadījumā priekšrocības, labāks kredīta nosacījumu piedāvājums, procentu summa pie dažiem aizdevējiem var būt izdevīgāka utt..,

Aizdevuma atmaksa

Par aizdevuma atmaksas termiņa tuvošanos jūs informēs SMS un e-pasta veidā. Aizdevuma atmaksa ir jāveic uz uzņēmuma bankas kontu kādā no Latvijas bankām. Ja vēlaties atmaksāt aizdevumu ātrāk, jums ir jāsazinās ar uzņēmumu, lai veiktu aizdevuma pārrēķinu. Apmaksājot kredītlīnijas aizdevumu priekšlaicīgi tiks veikts aizdevuma pārrēķins, šādi varat ietaupīt uz procentu maksājumiem, bet par kredītlīniju tiks aprēķināts 1% par katru atmaksas perioda mēnesi līdz pat beigām.

Aizdevuma atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt par laiku no 1 līdz 30 dienām, kredītlīnijas maksājumus var pagarināt par vienu mēnesi. Šis ir maksas pakalpojums un summa ir atkarīga no aizdevuma apjoma un jūsu izvēlētā pagarinājuma termiņa. Ar pagarināšanas maksu varat iepazīties savā lietotāja profilā. Ja, jūsu maksājuma veikšana kavēsies par dienu vai dažām, jūs varat sazināties ar uzņēmumu un par to informēt, ir iespējams šādi atlikt maksājumu to nepagarinot. Jūs saņemsiet atgādinājumus par kavējumu, bet tas ir automātisks paziņojums un, ja esat vienojies ar uzņēmumu, tas nav jāņem vērā.

2 Comments

  1. Nestāvi uz vietas – Kredīts kaut uz vienu dienu! Piešķir dzīvei ritmu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *