Kredīta aprēķinsBudžeta plānošana ir ļoti laba lieta. Patiesībā, iemesli ir bezgalīgi. Mana ģimene sāka plānot budžetu, lai izkļūtu no parādiem. Mēs atklājām, ka mums var būt lietas, ko mēs patiešām vēlaties. Un mums nekas nav jāupurē, lai tās iegūtu. Vairāk nekādu bezmiega nakšu un strīdu par naudu. Un mēs ar prieku lūkojamies uz laimīgu pensionēšanos.

Nepievienojiet nekādas papildus izmaksas vai vēlmes šiem sarakstiem. Tiem vajadzētu būt vienkārši sarakstiem ar nepieciešamajiem izdevumiem, ko Jūs veicat.

Kopējās fiksētās un mainīgās izmaksas tad ir jāatskaita no Jūsu ikmēneša ienākumiem. Tie ir pazīstami kā Jūsu “rīcībā esošie ienākumi”. Tos Jūs varat tērēt, kam vien vēlaties – luksusa precēm, ietaupījumiem, vai nenokārtotajiem parādiem.

Ideāls variants ir tērēt visiem trim. Ļaujiet sev nedaudz papriecāties: Jautrības un izklaides liegšana tikai liks Jums ienīst savu budžetu. Atlieciet nedaudz ietaupījumiem. Ārkārtas fonds rada drošības sajūtu un palīdz mazināt lielu parādu stresu.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais: Ja Jūs varat, izmantojiet nedaudz no Jūsu rīcībā esošajiem ienākumiem, lai maksātu vairāk, nekā ir nepieciešams par vismaz vienu parādu katru mēnesi. Jo ātrāk Jūs parādus nomaksāsiet, jo vairāk Jums būs brīvi pieejamo ienākumu, ko tērēt savam priekam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *