Bino.lv pirmais kredīts bez procentu maksas? Tieši tā! Bino.lv ir ātrā kredītu kompānija, kas Latvijas iedzīvotājiem piedāvā finanšu risinājumus gan neparedzētos gan dažādos citos gadījumos kad ir nepieciešams naudas aizdevums īsā laikā.

Kā jau lielākā daļa šāda vieda aizdevēju, arī šis kreditors piedāvā iespēju saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas un bez procentiem. Aizņemoties šo kredītu pirmo reizi, varat saņemt līdz pat 300 Eiro lielu kredītu un atmaksāt tikai to summu kuru aizņēmāties. Protams, tas attiecas uz gadījumiem kad atmaksājat kredītu atrunātajā laikā, jo kavējot kredīta atmaksas termiņu, jūs saskarsieties ar soda procentiem kas var radīt par ļoti lielus naudas summu. Arī tad, ja kredīta atmaksas termiņu pagarināsiet, šis kredīts paliks bezmaksas par procentiem pirmās 30 dienas, bet kopumā jums nāksies maksāt, lai arī tas būs par kredīta pagarināšanu.

Pirmā kredīta summa pie Bino.lv

Bino.lv300 Eiro kredīts pirmajā reizē ir pieejams tad, ja esat sasnieguši 22 gadu vecumu. Ja jums ir 20 vai 21 gads, pirmais kredīts būs pieejams sākot ar 150 Eiro. Arī tad, varat saņemt šo kredītu bez procentiem vai komisijas maksas.

Šāda veida ātri kredīti ir ļoti populāri jau daudzus gadus. Iesākumā tas radās kā akcijas piedāvājums, bet klientu pieplūduma un atsaucības dēļ, tas tika ieviests ikdienā. Šī iespēja ir izveidota, lai radītu pozitīvāku augsni jaunu klientu piesaistei, jo bezmaksas kredīts ir ļoti vilinošs, īpaši tad, ja nevajag aizņemties ļoti daudz. Aizņemoties 100 Eiro procenti nebūs ļoti lieli nekur, bet iztiekot bez tiem, mēs daudz labāk redzam izdevīgumu.

Atcerieties par pirmo kredītu bez procentiem

Ļoti svarīgi ir ņemt vērā to, ka jebkurš kredīts ir riskants, tāpēc nedrīkst aizņemties neapdomīgi vai pārsteidzīgi. Mūsdienu pasaulē ir gana daudz piemēru tam, kā ātrais kredīts var sabojātu kredītvēsturi un nākotnes iespējas. Tāpēc aizņemties drīkst tikai tad, kad esat pārliecināti par iespējām šo kredītu atmaksāt. Ja varēsiet atmaksāt un iemesls, lai aizņemtos ir gana svarīgs, šāda vieda kredīts, kad nav jāmaksā procenti ir ļoti vilinošs un izdevīgs. Protams, ir arī citi faktori kas jāņem vērā, bet kopumā, šī iespēja ir ļoti pozitīva.

Kas var saņemt Bino.lv kredītu bez procentiem

Lai varētu saņemt šo kredītu jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam un jums ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam. Tāpat jums ir jābūt kontam kādā no Latvijas bankām un nedrīkst būt parādi vai citas, līdzīgas problēmas ar citiem aizdevējiem. Aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju un kredītvēsturi. Ja jūsu kredītvēsture vai maksātspēja neatbilst aizdevēja prasībām, jums aizdevums tiks atteikts vai tiks piedāvāta mazāka aizdevuma summa. Pirmajā reizē, šis kredīts, pat ja tiks samazināts, būs bezmaksas.

Atcerieties ka bezmaksas aizdevums par procetniem, joprojām ir aizdevums un tikai jūsu rokās ir tas, vai nāksies maksāt vairāk kā plānots.

2 Comments

  1. Galvenais nosacījums – kredītu atmaksas termiņus nedrīkst kavēt, jo tādējādi izveidojas negatīva kredītvēsture. Laba kredītvēsture – labas iespējas saņemt kredītu, ja slikta, tad ļoti slikti!

    Priecīgus līgo!

    Ar cieņu,
    Roberts Strautiņš

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *