Aizņemties par to neko nemaksājot ir tieši tā pat, kā aizņemties no radiem vai draugiem, taču aizņemoties bezprocentu kredītu pie kāda no oficiālajiem aizdevējiem, jūs izvairāties no šis neveiklās lūdzēja lomas, kurā parasti nonākat, kā arī neriskējat sabojāt attiecības finansiālu darījumu dēļ.

Kurš aizdod bezprocentu ātros kredītus

Bezprocentu ātrie kredīti parasti tiek piedāvāti tad, ja pie konkrētā aizdevēja aizņematies pirmo reizi. Bezprocentu kredītus nepiedāvā visi Latvijā esošie aizdevēji, līdz ar to pirms aizdevuma pieteikšanas būtu svarīgi noskaidrot vai jūsu aizdevēja piedāvājumu klāstā ir arī pirmais kredīts bez maksas.

Vienkāršākais veids, kā atrast visus aizdevējus, kas piedāvā saņemt bezmaksas aizdevumu, ir apskatīt kādu no kredītu salīdzinātājiem. Kredītu salīdzinātājos iespējas apskatīt aizdevēju piedāvājumus, kas sagrupēti balstoties pēc svarīgākajiem kritērijiem. Šādu salīdzināšanu iespējams veikt šeit pat internetā.

Bezprocentu ātrie kredīti ir pats izdevīgākais veids, kā aizņemties naudu gadījumā, ja esat nonācis īslaicīgās finansiāls grūtībās, piemēram, kavējas alga, vai aptrūkušies finansiālie līdzekļi mazliet pirms algas dienas, ja vēlaties veikt lielāku pirkumu vai jums radušies neparedzēti izdevumu, kā arī dažādu citu finansiālu problēmu novēršanai.

Aizņemoties ātro kredītu, būtu jārēķinās ar to, ka tas ir īstermiņa aizdevums un tā atmaksas termiņi nemēdz būt ilgāki par 5 gadiem, kā arī naudas summas, ko varat aizņemties parasti nepārsniedz 10 000 eiro, līdz ar to visizdevīgāk šo kredīta veidu būs izmantot tad, ja jums nepieciešama neliela summa uz īsu atmaksas termiņu.

Ātro kredītu bez procentu maksas jūs varat saņemt:

Aizdevums

  • Ja esat vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem (pastāv arī daži izņēmumi tiem, kas ir 18 un 19 gadus veci),
  • Esat Latvijas Republikas pilsonis vai valsts patstāvīgais iedzīvotājs ar beztermiņa uzturēšanās atļauju,
  • Saņemat regulārs ienākumus, kuru lielums ir pietiekošs lai varētu atmaksāt jūsu pieprasīto aizdevumu,
  • Neesat reģistrēts parādnieku reģistrā, nokārtojis esošos kredītu maksājumus, tos nekavējot, kā arī neesat kavējis citus maksājumus
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir aktīvs mobilā telefona pieslēgums un e-pasta adrese.

1 Comment

  1. Pingback: Kredīts 690 eiro

  2. 2017.06 joprojām aktuāls piedāvājums!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *