Radušies neparedzēti tēriņi? Vai varbūt pietrūkst līdzekļu lielāku plānu realizēšanai? Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju straujajai attīstībai, vajadzīgas tikai 10 – 15 minūtes, lai saņemtu ātro kredītu līdz pat 3000 eiro apmērā. Šāda veida ātrais kredīts internetā visbiežāk jāatmaksā aptuveni 24 mēnešu laikā, veicot ikmēneša maksājumus.

Kredīta noformēšanai internetā ir vairākas priekšrocības:

Kredītu tirgus

  • Lai arī kāds būtu mērķis, kam plānots ātrais kredīts internetā, kredītdevējs neprasīs skaidrojumus par to;
  • Pieteikšanās process un atmaksas nosacījumi ir vienkārši un skaidri saprotami;
  • Kredītam iespējams pieteikties jebkurā brīdī, lieki netērējot laiku;
  • Aizdevuma noformēšanai nav vajadzīga ķīla, galvojums un izziņas no darba vietas;
  • Nav jāgaida vairākas dienas, lai uzzinātu aizdevēja lēmumu par kredīta piešķiršanu un saņemtu aizdevumu.

Kad esi izvēlējies piemērotāko aizdevēju, jāveic reģistrācija kredītdevējamājaslapā un jāpiesakās aizdevumam. Veicot reģistrāciju, tiek prasīta arī reģistrācijas maksa – visbiežāk EUR 0,01 apmērā. Šis maksājums, tāpat kā reģistrācija, jāveic tikai vienreiz, un tas vajadzīgs drošības nolūkos, jo kalpos kā iespēja aizdevējam pārliecināties par norādītā bankas konta atbilstību sniegtajiem personas datiem.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas jāpiesakās aizdevumam, norādot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Aizdevuma pieteikums tiks izskatīts īsā laikā un, ja lēmums būs pozitīvs, jau pēc dažām minūtēm nauda tiks ieskaitīta norādītajā bankas kontā.

Aizņemoties atkārtoti, viss vēl vienkāršāk

Ņemot vērā, ka reģistrēšanās process jāveic tikai vienu reizi, noformējot kredītu atkārtoti, varēsi ielogoties savā lietotāja profilā un pieteikties kredītam. Turpat arī iespējams uzzināt visu aktuālo informāciju par savām kredītsaistībām un aizdevēja aktuālajiem piedāvājumiem.

Sākot ar otro aizņemšanās reizi daži aizdevēji piedāvā arī SMS kredītu – iespēju pieteikties kredītam, nosūtot vienu īsziņu. Šie ātrie aizdevumi ir izdevīgi un ērti, ja nauda vajadzīga steidzami, bet nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu.

Ātrie kredīti internetā, pateicoties dažādajām pieejamām summām, piemēroti dažādiem mērķiem, arī tad, ja vēlies īstenot kādu lielāku ieceri, piemēram, labiekārtot mājokli. Ja vien aizņemsies apdomīgi, tas viss būs iespējams. Pirms kredīta noformēšanas svarīgi izvērtēt:

  • Kredīta nepieciešamību un vēlamo naudas summu;
  • Savas iespējas to atmaksāt noteiktajā laikā

Ja plāno noformēt ilgtermiņa aizdevumu, samēro savas vēlmes ar iespējām – rūpīgi izvērtē savu budžetu, lai saprastu, vai spēsi veikt ikmēneša maksājumu. Lai izvairītos no finansiālām grūtībām nākotnē, ņem vērā, ka ieteicams kredīta maksājumam atvēlēt ne vairāk kā ceturto daļu no saviem ikmēneša ienākumiem. Piemēram, ja Tavi ikmēneša ienākumi sasniedz 800 EUR, samēro kredīta summu ar termiņu tā, lai plānotais ikmēneša maksājums nepārsniegtu 200 EUR.

Aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *