FinansesKrāt naudu ir ilgs un grūts process, jo visu laiku vēlamies šo naudu tērēt. Bet šo procesu var atvieglot, to var izdarīt izvirzot sev konkrētu mērķi. Piemēram, ja jūs vēlaties iegādāties automašīnu, jūs varat aizņemties vai varat sākt krāt. Tas aizņems ilgāku laiku, bet tā būs jūsu nauda kuru ieliksiet šajā pirkumā, tas nebūs parāds kas jums vilksies līdzi vairākus gadus. Arī ietaupījumi ir iespējami. Jūs nebūsiet spiesti maksāt aizdevējam procentus, komisijas maksa un citus maksājumus. Jūs paši izlemsiet kad pirkt, ko pirkt un cik par to maksāt. Šādā veidā ir iespējams būt patiesi neatkarīgiem. Īpaši tad, ja veidojat iekrājumus bez konkrēta mērķa. Jums ir lieki naudas līdzekļi kurus varat izmantot pirkumiem, ceļojumiem vai jebkur citur. Par šo naudu nevienam nav jāatskaitās vai jāprasa atļauja, varat tērēt vai turpināt krāt.

Iekrājumi un aizdevumi ir līdzīgi un pretēji vienlaikus. Aizdevumu pieejamība sniedz brīvību darīt ko vēlaties, jo ir iespēja aizņemties un saņemt līdzekļus šim mērķim, tajā pašā laikā tie laupa brīvību, jo jūs esat parādā, esat saistībās ar aizdevēju. iekrājumi dod brīvību, jo jums nav jāprasa vai jāaizņemas, nauda ir jūsu, bet lai veidotu iekrājumus, jums ir jāatsakās no liekiem izdevumiem un jādzīvo prātīgāk. Arī jāspēj sevi kontrolēt, lai šos iekrājumus neiztērētu muļķīgi, bezjēdzīgi.

Labākais ko darīt ir izmantot abas šīs iespējas. Veidojot iekrājumus, jūs joprojām varat aizņemties. Varat pusi no auto cenas segt ar iekrājumiem un pusi no aizdevuma. Varat rīkoties dažādi, bet iekrājumu esamība jūsu dzīvi noteikti atvieglos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *